Kvietimas į piligrimystę į Pažaislį
Maloniai kviečiame į piligrimystę į Kauną ir maldą Pažaislyje!
Liepos 4 d., šeštadienį, vyksime į Pažaislio vienuolyną, kur melsimės su Akatistu, o vėliau pasivaikščiosime po Kauno senamiestį.
Piligrimystėje dalyvaus ir maldai vadovaus Jo Ekscelencija Tamiso vyskupas Panaretas, visuotinio patriarcho egzarchas Lietuvoje.
Programa:
10:00 – išvykimas iš Vilniaus, nuo stovėjimo aikštelės prie Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios
11:30 – atvykimas į Pažaislio vienuolyną
12:00 – pamaldos su Akatistu
13:30 – pietūs kavinėje (kiekvienas moka už save)
15:00 – pasivaikščiojimas Kauno senamiesčiu
16:30 – išvykimas į Vilnių
18:00 – grįžimas į Vilnių
Galima vykti bendru autobusu arba savo transportu. Už autobusą mokėti nereikia, nebent norėtumėte prisidėti laisva auka. Autobusą apmoka Egzarchatas.
Registracija atidaryta iki liepos 1 d. imtinai:
https://forms.gle/pUcuEjjXa6rCyje49
Vietų skaičius ribotas.
Kviečiame dalyvauti šioje bendroje maldos ir piligrimystės kelionėje, kad visi drauge prašytume Švenčiausiosios Dievo Gimdytojos malonės, globos ir užtarimo.
